Popronde 2023

16 november

Popronde 2023

Donderdag 16 november is het zover: de Popronde in Stedelijk Museum Breda.
Tijdens dit rondreizende muziekfestival treden Djoeke en Tomas Ferdinand op in het museumcafé. Maak je klaar voor een avond boordevol gezelligheid en muziek.

Djoeke
Achter een eigenzinnig voorkomen schuilt een kwetsbare zangeres. Met haar gelaagde stem bezingt de Friese Djoeke het vrouwelijk perspectief in haar, Engelstalige chansons. Als dochter van een operazanger zit dramatiek in haar genen. Vergelijkbaar met Édith Piaf, maar met een grimmige instrumentatie à la Portishead.
Tijd optreden: 19.00 uur
Locatie: museumcafé Stedelijk Museum Breda

Tomas Ferdinand
Tomas groeide op in Den Haag en verhuisde op 27-jarige leeftijd naar Berlijn om zijn muzikale carrière na te jagen. Hij vond snel gelijkgestemde collega's en creëerde nummers die een unieke mix zijn van indie en pop. Zijn EP 'Weakdays', geproduceerd door James Chatburn, werd in april 2023 uitgebracht onder het indielabel St. Vladimir in Berlijn.
Tijd optreden: 20.40 uur
Locatie: museumcafé Stedelijk Museum Breda

De Popronde Breda

Wil jij meer beleven van de Popronde in Breda? Download dan de Timessquare-app en verken de stad op zoek naar je nieuwe favoriete artiest, act of band.

Alle optredens zijn gratis toegankelijk, dus je kunt gemakkelijk van locatie naar locatie gaan en overal genieten van geweldige muziek!