Gesloten, morgen weer open vanaf 10:00

Organisatie

Stedelijk Museum Breda is een aantrekkelijk en uitnodigend stadsmuseum dat openstaat voor ideeën, dialoog en samenwerking. We brengen de stadsgeschiedenis tot leven en maken eigenzinnige tentoonstellingen over geschiedenis en beeldcultuur. We zetten jong en oud aan het denken door vragen te stellen en naar antwoorden te zoeken. 

Vacatures 

Openstaande vacatures:

Vacature Hoofd marketing en communicatie

Vacature Medewerker marketing en communicatie 

Vacature Curator 

Netwerk

We werken samen met veel partners in de stad, van wijkverenigingen tot scholen en festivals, en alles daartussenin. Bovendien bouwen we een netwerk met internationale musea, kunstenaars en tentoonstellingsmakers. We versterken het culturele profiel van Breda, zodat de stad ook in de toekomst mensen uit alle windrichtingen met elkaar kan blijven verbinden.

Erfgoed en beeldcultuur

Stedelijk Museum Breda is het museum voor erfgoed en geschiedenis van de stad Breda en actuele beeldcultuur. Het museum komt voort uit MOTI, Museum of the Image en Breda’s Museum. Door erfgoed en beeldcultuur bij elkaar te brengen ontstaat een unieke verbinding tussen onze kernfuncties: schatkamer, leeromgeving, ruimte om te ervaren, ontmoetingsplaats, platform en trekpleister.

Collectie

Stedelijk Museum Breda beheert een gevarieerde collectie met deelcollecties over thema´s als religie en de industrie, een omvangrijke beeldende kunstcollectie en verzamelingen van grafische vormgeving en digitale beeldcultuur.

Vrijwilligerswerk en stages

Bij Stedelijk Museum Breda werken 28 medewerkers. Ter ondersteuning van het team is er ruimte voor vrijwilligers die het leuk vinden om vanuit betrokkenheid bij het museum een bijdrage te leveren. Daarnaast biedt het museum jaarlijks ruimte aan twee tot vier stagiaires, die professioneel begeleid worden in het bereiken van hun leerdoelen.

Het team van Stedelijk Museum Breda

 

Directie

Dingeman Kuilman
Algemeen directeur
dingeman@stedelijkmuseumbreda.nl

Marilyn Jongenelen
Zakelijk directeur
marilyn@stedelijkmuseumbreda.nl

 

Staf

Annemiek van Ginneke
Management assistente
annemiek@stedelijkmuseumbreda.nl

Carla Konings
Medewerker financiële en personeelsadministratie
carla@stedelijkmuseumbreda.nl

  

Collectie en tentoonstellingen

Christel Kordes
Conservator erfgoed
christel@stedelijkmuseumbreda.nl

Jeske Jacobs
Projectleider tentoonstellingen
jeske@stedelijkmuseumbreda.nl

Amanda Elshout
Collectiebeheerder
amanda@stedelijkmuseumbreda.nl

Gina van Beuningen
Medewerker tentoonstellingen en collecties
gina@stedelijkmuseumbreda.nl

Ellen van der Corput
Medewerker collectiebehoud en techniek
ellen@stedelijkmuseumbreda.nl

Cynthia Nooyens
Medewerker collectiebehoud en techniek
cynthia@stedelijkmuseumbreda.nl

  
Marketing en sponsorwerving

Jacquelien Lorkeers
Hoofd marketing en sponsorwerving
jacquelien@stedelijkmuseumbreda.nl

Natali Vermeulen
Senior medewerker marketing en sponsorwerving
natali@stedelijkmuseumbreda.nl

 

Educatie en participatie

Cindy Beck 
Hoofd educatie en participatie 
cindy@stedelijkmuseumbreda.nl

Vincent Koreman
Stadscurator
vincent@stedelijkmuseumbreda.nl

Josje Leen
Medewerker educatie en participatie
josje@stedelijkmuseumbreda.nl

Luc Goderie
Medewerker educatie en participatie
luc@stedelijkmuseumbreda.nl

 

Publiekszaken

Lotte Jansen
Hoofd publiekszaken en vrijwilligers
lotte@stedelijkmuseumbreda.nl

Ans Schellinger
Medewerker reserveringen en ontvangsten
ans@stedelijkmuseumbreda.nl

Nora Baremans
Medewerker publiekszaken
receptie@stedelijkmuseumbreda.nl

Anna Thalia Benus
Medewerker publiekszaken
receptie@stedelijkmuseumbreda.nl

Connie Buijsen
Medewerker publiekszaken
receptie@stedelijkmuseumbreda.nl

Mohammed Koundi
Medewerker publiekszaken
receptie@stedelijkmuseumbreda.nl

Wiebke Zander
Medewerker publiekszaken
receptie@stedelijkmuseumbreda.nl

Farah Barkhuis
Medewerker publiekszaken
receptie@stedelijkmuseumbreda.nl

Fabia Cnossen
Medewerker publiekszaken
receptie@stedelijkmuseumbreda.nl

Evelien Seegers
Medewerker publiekszaken
receptie@stedelijkmuseumbreda.nl

 

Facilitaire zaken

Ivo Lommers
Hoofd facilitaire zaken
ivo@stedelijkmuseumbreda.nl

Twan Bastiaansen
Medewerker facilitair en techniek 
twan@stedelijkmuseumbreda.nl

Raad van Toezicht

De heer W.A. Van der Meeren (1955), voorzitter Raad van Toezicht, voorzitter Raad van Bestuur bij CZ

De heer S. Raaijmakers (1977), COO Benelux bij Vice Media INC

Mevrouw J.M.C. Wijtvliet-Janssens RA (1956), lid van de auditcommissie, accountant bij Ans Wijtvliet Accountancy & Consultancy

De heer dr. F.J. M. Ellenbroek MPM (1951), directeur Natuurmuseum Brabant

De heer C.L.M. Meeuwis (1964), lid van de Auditcommissie