"Kom op voor elkaar", zo luidt de poster gemaakt in Hoge Vucht. In het atelier van Daan van Bommel gingen de jongeren aan de slag met riso techniek (druktechniek). Je ziet een olijfboom en duiven die zaadjes verspreiden waar vervolgens nieuwe bomen uit zullen groeien. Dit staat symbool voor de zaadjes die je plant wanneer je vrijheid bespreekt en hoe steeds meer mensen het vervolgens gaan hebben over het onderwerp 'vrijheid'. Met deze poster willen de jongeren deze boodschap verspreiden in de wijk.
Daarnaast wordt er hard gewerkt in Heuvel, met slijptollen, verf, klei en nog veel meer. Maar er is altijd tijd om een tiktok op te nemen met de kunstenaar.
En in Haagse Beemden maken de jongeren geen sculptuur. Hier werken ze aan een film. Als je een drone ziet vliegen; deze week zijn de eerste opnames in de wijk.
Blijf op de hoogte
Via onze nieuwsbrief